KURUMSAL

Siz öğrencilerimiz ve velilerimize güler yüzlü profosyonel tecrübeli yönetim kadromuzla bağımsız olarak 5 yıldızlı otel konforunda hizmet vermekteyiz.
         Yurdumuz konumu itibari ile adananın öğrenci semti olarak kabul edilen baraj yolu duygu cafe kavşağındadır.binamız 5 kattan oluşmaktadır. bodrum katta; yemekhanemiz , çamaşırhanemiz, etüd merkezimiz ve bilgisayar odamız bulunmaktadır. Zemin katımızda idari bölüm olarak dizayn edilmiştir. 
1. kattan 4. kata kadar 1-2-3-4 kişilik odalarımız bulunmaktadır. odalarımız geniş aydınlık ve ferah olup öğrencilerimizin konforu ve rahatı düşünülerek renk bilimcilerinin tasarladığı ve öğrenci pisikolojisine uygun renklere boyanmıştır.
               ODALARDA; bazalı ortapedik yataklar , öğrenciye ait gardrop ve etejer ,çalışma masaları  LCD TV mini bar buzdolabı, fransız balkon wc banyo bulunmaktadır.
Yurdumuz 40 oda 130 kişilik kapasiteye sahiptir. 24 saat kayıtlı bina dışı kamera sistemi ile 24 saat güvenlik görevlileri hizmet vermektedir.
        Binamızın dış cephesine giydirme ve mantoloma işlemi yapılmıştır.binamız yeni olup deprem dayanıklılık koşullarına uygun ve kız öğrenci yurdu  olarak inşaa edilmiştir. binamızın içerisinde ısı ve ses geçirmeyen camlar çift asansör tüm binada yangın söndürme ve acil alarm sistemi merkezi ısıtma ve soğutma sistemi ayrıca wireless kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Öğrencilerimize  evinde hissettiği huzuru, güveni ve sıcaklığı yaşatmak onların başarılarına hizmetlerimizle katkıda bulunmaktır.
   siz ailelerin  en değerli  varlıkları olan çocuklarınızı gelecekteki hayatlarına hazırlanırken kendilerini evlerinde hissedecek ısısı sevgi, kuralı saygı olan yurdumuza bekleriz . gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz.
Image